Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 861 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
vera.trubak
★ ★ ★ ★ ★
dag.mi
★ ★ ★ ★ ★
jana.krejcov1

Pevná, kulatá jedlá oplatka na dort s oblíbeným motivem Paw Patrol. Potisk na oplatce byl proveden pomocí certifikovaných jedlých potravinářských inkoustů. Výtisk byl proveden na specializované tiskárně. Barva oplatky se může mírně lišit od grafického designu (barva oplatky je při aplikaci na hmotu intenzivnější). Průměr oplatky: 20 cm. Korpus dortu rovnoměrně zakryjte šlehačkou nebo smetanou, oplatku položte na hmotu a jemně ji přitlačte k povrchu. Jedlý papír nemusí zpočátku dokonale přilnout, ale asi po 1 hodině se přizpůsobí hmotnosti. Oplatka by měla být na dort položena nejdříve 2 hodiny před podáváním. Chcete -li dát čokoládu, marcipán nebo jinou hmotu, potřete jeho spodní část neutrálním gelem. Vypadá to velmi hezky, když je gel také na oplatce. Dekorace není vhodná pro želé.

Složení produktu

bramborový škrob, voda, olivový olej, maltodextrin, barviva E102, E122, E133, E151 E102, E122 mohou mít nepříznivý vliv na činnost a pozornost dětí.

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1530 kJ
Energetická hodnota kcal 365,6 kcal
Tuky 1,1 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g
Sacharidy 88 g
    - z toho cukry 0,0 g
Bílkoviny 0,0 g
Sůl 0,12 g

Země původu

Španělsko

Výrobní společnost
DEKORA INNOVA, S.A.U
Buzón 95, C/Florin Alicante 3114
online@dekora.es
www.dekora.es

Recenze

100 %
Rychlé vyřízení Skvělé, dorazilo v pořádku Dcera je spokojená
100 %
Obrázek byl krásný a s použitím gelu perfektně vynikl.
rychlé dodání, kvalitní zboží, dort se povedl
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Paw patrol

Tlapky hnědé (2ks) 50g

Doplň dort o roztomilý detail – růžové cukrové tlapky jsou ideální dekorací pro dorty s motivem pejsk

65 Kč
130 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Dortová svíčka Tlapková patrola 7cm Skye

Dortová svíčka Tlapková patrola, výška 7 cm.

65 Kč

Skladem > 10 ks
-23 %
Marcipánové figurky tlapková patrola Tracker 8,5x5 cm - Frischmann vyškov

Marcipánové figurky tlapková patrola Tracker 8,5x5 cm - Frischmann vyškov

121 Kč
93 Kč
155 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Papírové kelímky 6ks Paw Patroll - Cakesicq

Papírové kelímky Paw patroll. V balení 6 ks.

52 Kč

Skladem > 10 ks

Balónek 66x43cm Paw Patrol číslo 2

Modrý balonek č. 2 s motivem Paw Patrol. Rozměry 66 x 43 cm.

112 Kč

Skladem poslední 1 kus
-24 %
Silikonová forma paw patrol Chase

Silikonová forma paw patrol Chase

Silikonová forma Paw patrol Chase od firmy Galias Moulds
631 Kč
483 Kč

Skladem poslední 1 kus

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

239 Kč
119.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Gel na jedlý papír modecor gel - tuba 50g

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

90 Kč
180 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Decor Gel na jedlý papír 90g

Gel na jedlý papír

85 Kč
94.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g

Gel na jedlý papír 50g

59 Kč
118 Kč / 100g

Skladem > 10 ks